Rezervace stolů

Zaměstnanci neztrácejí čas telefonními rezervacemi.

Host nemusí řešit, jestli se dovolá.

Zákazník si může rezervovat stůl kdykoliv.

rezervovat stůl v restauraci
785785.png

Intergrace do vašeho webu

Rezervace lze provést nejen přes naši aplikaci. Pokud umístíte naše tlačítko "Rezervovat stůl" na Vašich webových stránkách, ziskáte tím rychlý a spolehlivý rezervační systém.

564651.png

Okamžité oznámení rezervace

Oznámení ohledně nové rezervace Vám příjde na 2 emaily a také přímo do pokladny. Detail rezervace se rovnou zapíše do Rezervační knihy v pokladně a host obdrži potvrzení.

6465465.png

Upomínka

Každý den pokladna upozorní na rezervace v ten den. Tyto rezervace spolu s poznámkami lze jednoduše nasadit na stoly v pokladně. Nepotřebujete žádné další diáře či papírové rezervační knihy.

free-small.png

CENY

Rezervační systém máte zdarma, pokud použivate naš pokladní systém pro restaurace, který dostanete k vyzkoušení na dobu 30-ti dnů.

Jak to funguje?

Tlačítko "Rezervovat stůl" bude integrováno do webových stránek vašeho podniku nebo na jakýkoliv jiný web, kde chcete dát zákazníkům možnost rezervovat stůl. Tlačítkem se otevře formulář pro rezervaci stolu. Příklad stránek restaurace s integrovanými tlačítky zde >>>>

Informace o rezervaci přijde na Váš e-mail a číšníkům do pokladny.
Každé ráno se na pokladně ukáží rezervace na ten den. Po provedení rezervace obdrží zákazník na e-mail potvrzení a všechny údaje o Vašem podniku včetně mapy.

Rezervovat stůl mohou nejen hosté, ale i číšníci přímo na pokladně. Rezervaci lze navázat na konkrétní stůl v pokladně. Už žádné poznámky na papírcích či v rezervačních knihách. Nic se neztratí, nezapomene a bude vždy po ruce.
bar-pc1.jpg

 

Kontakt ι Registrace

Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Liberec, Jihlava, Ústí nad Labem,  Cheb, Mikulov, Kutná Hora, Bratislava, Plzeň, Pardubice, Karlovy Vary, České Budějovice, Hradec Králové, Zlín, Kladno, Most